Ochrona zdrowia Zakupy 

Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

Dowiedz się więcej o masce wielokrotnego użytku na https://www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na wszystkie państwa, nieodwołalnie zmieniła nasze kontakty z innymi ludźmi oraz życie. Wytyczne dystansu społecznego nakładają konieczność korzystania ze określonych środków, które mają zabezpieczać nas przed realnym zagrożeniem zarażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do urzędu czy apteki, gdzie najczęściej napotykamy większe grono ludzi, musimy dla bezpieczeństwa nosić na nosie i ustach maskę ochronną. Co jednak uczynić, jeżeli trudno nam się oddycha w zwykłej maseczce z bawełny?

Wygodna mini przyłbica chroni równie dobrze jak maseczka chirurgiczna

Osoby, które uważają materiałowe maseczki ochronne za nieporęczne i mają problemy z oddychaniem podczas ich używania, mogą zaopatrzyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Chroni ona użytkownika przed stycznością z wirusem w identycznym zakresie jak maska chirurgiczna, a więc zakrywa usta i nos, ale zarazem umożliwia lekkie oddychanie. Jej kluczowymi plusami są wytrzymałość, wygoda oraz zaledwie kilkugramowa waga, nie wykraczająca poza 10 gramów. Ta ochronna przyłbica wykonana jest z tworzyw, za sprawą których może być użytkowana wielokrotnie. Jej przysłonę z folii PET po każdorazowym użyciu rekomenduje się zdezynfekować, a samą całość można również czyścić ręcznie (trzydzieści razy!) w wodzie z mydłem.

Mini przyłbica – dla osób w podeszłym wieku i sportowców

Taką maseczkę wielorazową rekomenduje się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, jak również komforcie. Osoby chorujące na astmę, w podeszłym wieku bądź sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką gwarantuje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również rekomendowana wszystkim, którzy mają obowiązek nosić maseczki ochronne podczas pełnienia obowiązków służbowych. Mini Shield marki Vitberg nie ogranicza ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie nawet przez kilka godzin nie drażni. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w telefonach, co zapewne uznają za plus najmłodsi użytkownicy.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Zobacz również